Warsztaty rękodzieła

Warsztaty rękodzieła13 Jul 16:00 - 15 Jul 17:00 - Pogorzany
Wioska Indiańska w Szczyrzycu

Route
More info

Łapacz snów, indiański amulet, a może bransoletka wyszywana koralikami? Koszula wojenna, mokasyny, oryginalny i ciepły płaszcz z koca... Oto niektóre elementy, które możesz wykonać własnoręcznie. Techniki wyszywania szklanymi paciorkami sprzed 200 lat. Wszystko z oryginalnych, naturalnych materiałów.
Warsztaty Indiańskiego Rękodzieła to wiedza niezbędna do zagłębienia się w świat kultury materialnej Indian Ameryki Północnej.
Oferujemy program z noclegami w prawdziwym TIPI, w którym Indianie żyli przez wieki, nie tylko w okresie letnim, ale również w zimie. Było to możliwe dzięki odpowiedniej konstrukcji umożliwiającej rozpalenie wewnątrz ogniska, będącego źródłem nie tylko ciepła i światła, ale również wspaniałej atmosfery.
szczegóły na
www.wioskaindianska.pl/warsztaty_rekodziela.html

Past Events

Majowy Piknik Rodzinny

03 May 12:00 - 16:00 03 May 12:00 - 16:00 - Pogorzany Pogorzany
Wioska Indiańska w Szczyrzycu Wioska Indiańska w Szczyrzycu
Program: Oprowadzenie po wiosce z przewodnikiem Zapoznanie z elementami kultury indiańskiej wnętrze tipi, szałas potu, wystawa rękodzieła, scenki przedstawiające fragmenty z życia...   More info

Warsztaty muzyki etnicznej

29 Jun 16:00 - 01 Jul 17:00 29 Jun 16:00 - 01 Jul 17:00 - Pogorzany Pogorzany
Wioska Indiańska w Szczyrzycu Wioska Indiańska w Szczyrzycu
Słyszałeś kiedykolwiek transowy, magiczny dźwięk didgeridoo? ... a prawdziwie korzennie brzmiące afrykańskie bębny? Jeśli tak (a tym bardziej jeśli nie), to zapraszamy do nas, na...   More info


© 2018 Siguez