9. Biegaj w Siechnicach

9. Biegaj w Siechnicach02 Jun 20:00 - 23:00 - Wroclaw
Pro-Run Wrocław

Route
More info

9. Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Siechnice (02.06.2018). W tym roku bieg odbędzie się ponownie ulicami gminy Siechnice na pętli pięciu kilometrów z atestem PZLA. Jedną z nowości będzie meta na nowym stadionie lekkoatletycznym. Limit uczestników to siedemset osób. Na uczestników czeka wiele atrakcji jak np. okolicznościowy medal oraz koszulka biegu.

W ubiegłym roku bieg ukończyło prawie pięćset osób, czy tym razem padnie rekord? Liczymy, że tak tym bardziej iż będzie to prawdopodobnie najszybszy bieg na 10 km i 5 km przed 6. PKO Nocnym Półmaratonem Wrocławskim. Tym samym najlepsze przetarcie przed tą największą imprezą biegową na Dolnym Śląsku. Trasa będzie w całości asfaltowa co w połączeniu z formą budowaną na półmaraton jest świetną okazją do bicia rekordów.
Przy okazji biegu nie zabraknie kategorii mieszkańców gminy Siechnice oraz mistrzostw Pro-Run Wrocław.Do zdobycia ponownie będzie puchar burmistrza Siechnic, pana Milana Ušáka oraz szereg atrakcyjnych nagród. Startujemy w sobotę 2 czerwca o godzinie 15.00. Na uczestników czekają pamiątkowe medale, koszulka biegu oraz posiłek regeneracyjny, odbędzie się również bieg krasnala dla najmłodszych oraz bieg młodzieżowy. Bieżące newsy i informacje znajdziecie na:

- ZAPISY pro-run.pl/biegaj-w-siechnicach/
- REGULAMIN pro-run.pl/regulamin-biegaj-w-siechnicach/


Past Events

3. Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej - MP Księży i Kleryków

24 Jun 11:00 - 14:00 24 Jun 11:00 - 14:00 - Wroclaw Wroclaw
Pro-Run Wrocław Pro-Run Wrocław
Trzecia odsłona biegu, po raz pierwszy ze zmienionym terminem, który przyniesie sporo nowych atrakcji :) Zapraszamy na http:/pro-run.pl/bieg-sladem-ksiegi/ W tym roku zawody odb   More info


© 2018 Siguez